×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

false
true
false

[ad_1]

رقابت جدی سه کشور برای ساخت جنگنده ای فوق سریع

 

رقابت جدی سه کشور برای ساخت جنگنده ای فوق سریع 

 

به گزارش میلیتاری نیوز رقابت برای طراحی و ساخت جنگنده‌های مافوق صوت در حالی افزایش یافته است که آمریکا، چین و روسیه به شدت برای تولید هواپیما و موشک‌هایی که سرعت آنها ۴۰۰۰ مایل در ساعت یا به عبارتی پنج برابر سریعتر از سرعت صوت باشد، تلاش می‌کنند.

سه کشور قدرتمند عرصه ی نظامی در حال رقابت برای تولید سلاح‌های پیشرفته هستند. چین و روسیه می‌خواهند که برای نفوذ به سیستم دفاع موشکی بالستیک آمریکا سامانه ای را طراحی و آزمایش کنند. ارتش آمریکادر حال کار بر روی  تکنولوژی جدیدی است که قادر است اهداف “حساس به زمان” را هدف بگیرد.

حملات به اهداف حساس به زمان حملاتی هستند که نیاز دارند که شما به دقت بدانید که هدف چه زمانی و در کجا خواهد بود. این نوع اهداف با گذشت زمان تغییر می‌کنند.

این سه کشور قدرتمند جهان هر کدام به دنبال تولید موشک و جنگنده‌هایی هستند که می‌توانند تا سرعت پنج ماخ یعنی سرعتی ۵ برابر سریعتر از سرعت صوت حرکت کنند. متخصصان صنایع نظامی در آمریکا، چین و روسیه به صورت مستقل تلاش دارند تا هواپیمای جنگنده و موشک‌هایی تولید کنند که سرعت حرکت آن ۴۰۰۰ مایل در ساعت باشد و آن را بخشی از تسلیحات جدید مافوق صوت می‌دانند باید صبر کرد و دید که آیا این سه کشور موفق به انجام چنین کاری خواهند شد یا خیر ؟

[ad_2]

همچنین بخوانید:  سردار سلامی:اجازه عبور کشتی‌های تهدید کننده ایران را از تنگه هرمز نخواهیم داد

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false