×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

false
true
false

به گزارش میلیتاری نیوز، سردار سیدمسعود جزایری سخنگوی ارشد نیروهای مسلح گفت: از مجموعه اخبار و اطلاعاتی که توسط دستگاه ها و اشخاص ذی نفوذ آمریکا در مورد قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران ارائه و منتشر می شود، می توان به این نتیجه رسید که دستگاه های نظامی و اطلاعاتی آمریکا قادر به درک عمق توانمندی های دفاعی کشورمان نیستند.

وی افزود: البته باید اذعان داشت بخشی از توان دفاعی کشور برای بیگانگان و دشمنان و در راس آنها آمریکایی‌ها تا حدودی مکشوف است و همین اندازه سبب سردرگمی دشمنان و قدرت بازدارندگی ما در برابر هر گونه هجوم شده است.

ایشان در ادامه اظهار نمودند: امروز توان بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران مبتنی بر بازدارندگی فعال است به طوری که هر متجاوزی را تا نابودی و تسلیم مورد تعقیق قرار می دهد.

سردار جزایری یادآور شد: سال هاست سایه جنگ و تهاجم نظامی علیه کشورمان به خاطر رسیدن به توان بازدارندگی فعال از ما دور شده است، لیکن این به معنای توقف پیشرفت در عرصه های دفاعی نمی باشد و با توجه به وجود دشمنان شیطان صفت، این راه با قاطعیت تمام ادامه دارد.

حتما بخوانید:  جاسوس‌های پرنده آمریکا با کدام تجهیزات ویژه به مرزهای ایران آمدند؟/ تکرار افتضاح «Hainan» پس از ۱۵ سال +عکس

وی در پایان با اشاره به اینکه یک عامل مهم توانمندی نظامی کشور پشتوانه عظیم مردمی نیروهای مسلح است که دشمن قادر به درک آن نمی باشد اظهار داشت: ثبات و آرامش در منطقه غرب آسیا منوط به خروج بیگانگان از این سرزمین پهناور و استراتژیک است. امروز همه شرارت ها و جنگ ها و خونریزی که در این منطقه مشاهده می شود ناشی از عملکرد آمریکا و رژیم صهیونیستی و حکومت های فاسد و وابسته ارتجاع منطقه است. با این وجود چنانچه آمریکایی ها چند ده برابر مخارجی که تاکنون برای تسلط بر این منطقه صرف کرده اند هزینه کنند نخواهند توانست به اهداف شوم شان دست یابند.

منبع: مهر

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false