×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

2048693 570 - خشونت و رسوایی جنسی در ارتش آلمان

به گزارش میلیتاری نیوز، ارتش آلمان و دستگاه قضائی این کشور مدارکی دال بر بدرفتاری های جدی اعم از سوء استفاده، آزار و اذیت و تجاوز جنسی در یک مرکز آموزشی در شهر فولندورف ایالت “بادن-وورتمبرگ” آلمان یافته اند و به تحقیقات در این زمینه مشغولند.

بر اساس اطلاعات ارتش آلمان هفت سرباز در ارتباط با این پرونده از خدمت معلق و باید سریعا برکنار شوند.

وزیر دفاع آلمان واکنش شدید و خشمگینانه ای را به انتشارخبر این رسوایی جنسی در بین نیروهای خود نشان داده است.

وی شب گذشته در سخنانی تاکید کرد که اتفاقات در فولندورف زننده و انزجار آور است. این گونه اقدامات همچنین برای همه سربازانی که با احترام با همکاران خود رفتار می کنند تا اعتبار نیروها را ارتقا دهند شرم آور است.

وزیر دفاع آلمان تاکید کرد که این جریانات با شدت شفاف سازی خواهد شد.

به گزارش هفته نامه اشپیگل ظاهرا  در مرکز آموزش نظامی فولندورف آلمان شیوه های جنسی سادیستی و خشونت گزارش شده است. در اکتبر سال ۲۰۱۶ نیز یک ستوان زن شکایتی را در همین ارتباط به وزارت دفاع آلمان اعلام کرده بود. وی از تمرینات نظامی بی شرمانه در این اردوگاه با انگیزه های جنسی خبر داده بود.

این مرکز آموزشی در فولندورف آلمان نیروهای ویژه بین المللی و ملی را آموزش می دهد. و دوره های آموزشی برای تک تیراندازها و کارکنان مدیریتی نیروهای ویژه را ارائه می دهد.

ارتش آلمان با همکاری دادستانی کل فدرال آلمان به تحقیقات در این زمینه مشغول و پرونده هایی علیه چندین سرباز در این آموزشگاه تشکیل شده است.

برچسب ها : , , , ,

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.