×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

false
true
false

به گزارش میلیتاری نیوز؛ ابراهیم الدیلمی در گفت‌وگو با برنامه بدون مرز می‌گوید: رهبران سیاسی و نظامی یمن تصمیم گرفته‌اند از این پس تمامی مناطق نفتی و حساس و مهم عربستان و امارات را هدف قرار دهند. کارخانه‌ها و تاسیسات ما نابود شده است، بنادر و فرودگاه‌های ما ویران شده‌اند، بنابر این دشمنان ما مطمئن باشند ادامه این وضعیت قابل تحمل نخواهد بود و از این پس هیچ نقطه‌ای از این دو کشور در امان نخواهد بود و ما از این پس به مراکز حساس نظامی، سیاسی و اقتصادی آنها حمله می‌کنیم و پایگاه‌های نظامی در فرودگاه‌های جده و ریاض از برد موشک‌ها و پهپادهای ما در امان نخواهند بود.

او هدف قرار دادن جریان صادرات نفت عربستان و امارات را نیز استراتژی جدید یمن برای مقابله با مهاجمان خواند و به شرکت‌های خارجی که به اقتصاد عربستان و امارات کمک می‌کنند هشدار داد: چاه‌های نفت و شرکت‌های خارجی که به دشمنان کمک می‌کنند نیز در امان نخواهند بود و از این پس معادلات جنگ وارد مرحله جدیدی خواهد شد.

همچنین بخوانید:  امیر نعمتی جانشین فرمانده نزاجا شد

این مقام ارشد انصارا… یمن در ادامه گفت‌وگو با تلویزیون ایران تاکید کرد: مشکل یمن تنها با توقف جنگ و رفع محاصره این کشور حل می‌شود.

او اگرچه از مداخله موثر سازمان ملل برای پایان دادن به بحران یمن ابراز ناامیدی کرد اما هشدار داد: از باب مصلحت به سازمان ملل می‌گوییم ادامه جنگ یمن به نفع جامعه بین‌المللی نیست و جامعه بین‌المللی بداند با ادامه جنگ منافع بسیاری از کشورها در اروپا، آسیا و دیگر جاها به خطر می‌افتد.

مشروح گفت‌وگوی مرتضی غرقی با این شخصیت یمنی را امشب ساعت ۲۰از شبکه دو سیما ببینید.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false