×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

به گزارش میلیتاری نیوز، آخرین تحولات میدانی از شرق استان حماه حاکیست، نیروهای سوری و رزمندگان جبهه مقاومت در ادامه عملیات تامین امنیت حومه شهر عقیربات، ضربات سنگینی را به عناصر تروریستی داعش وارد کردند و توانستند صدها کیلومتر مربع از مساحت آلوده را به طور کامل پاکسازی کنند.

ساعتی قبل نیروهای جبهه مقاومت و ارتش سوریه پس از درگیری های سنگین چند ساعته توانستند با عقب راندن تروریست های داعش، شهرک راهبردی « العوابد» را به طور کامل پاکسازی کنند.

2043015 - ۶۰۰ کیلومتر مربع از مساحت آلوده در شرق حماه پاکسازی شد + نقشه میدانی

در جریان درگیری ها ۳۵ تن از تروریست ها کشته و زخمی شدند و امنیت حومه جنوبی شهر عقیربات هم تا حدود زیادی تامین شد. نیروهای سوری و مقاومت که از پشتیبانی جنگنده های روسی و سوری برخوردار هستند عملیاتی را هم برای آزادسازی شهرک های « سوحا، جابریه و وادی الادام» آغاز کرده اند. از محور جنوب غرب حومه شهر عقیربات هم خبر می رسد نیروهای سوری و مقاومت پس از چند روز درگیری سنگین، مواضع خود را در شهرک « حماده العمر» تثبیت کردند.

2043016 - ۶۰۰ کیلومتر مربع از مساحت آلوده در شرق حماه پاکسازی شد + نقشه میدانی

در محور شمال حومه شهر عقیربات هم با ادامه پیشروی ها و پاکسازی شهرک های « طوبیه و رسم الضبعه»، تروریست های داعش از بیم محاصره شدن، مناطق شرقی حومه شهر عقیربات را تخلیه کردند و به سمت غرب متواری شدند؛ با فرار تروریست ها از این محور، دهها روستا به کنترل نیروهای سوری و مقاومت در آمد و بیش از ۶۰۰ کیلومتر مربع از مساحت آلوده پاکسازی شد.

به گزارش میلیتاری نیوز، با پاکسازی مناطق شرقی شهر عقیربات، نیروهای متحد خود را برای عملیات پاکسازی حومه شمال غرب، غرب و جنوب غرب شهر عقیربات آماده می کنند.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.