×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

[ad_1]

ی صهیونیستی من و تو. (1) - همکاری شبکه من و تو و کانال 10رژیم صهیونیستی برای پخش مشترک برنامه ها

 

همکاری شبکه من و تو و کانال 10رژیم صهیونیستی برای پخش مشترک برنامه ها 

 

 چند سالی است که از تاسیس شبکه ی لندن نشین ” من و تو ” می گذرد . شبکه ای که با صرف هزینه های گزاف و سرسام آور اقدام به تولید محتوا برای مخاطبین فارسی زبان می کند . این شبکه با محوریت هدف قرار دادن ارزش های دینی و مذهبی و همچنین سست کردن بنیان خانواده به فعالیت خود ادامه می دهد . سوال اصلی در مورد این شبکه اینجاست که بودجه ی  چنین رسانه ی پرهزینه ای از کجا و از چه منبعی تامین می شود ؟ تا کنون خبرهای زیادی در این رابطه مطرح شده بود ، مدیران این رسانه همواره تلاش داشتند تا با پنهان کاری خود را شبکه ای مستقل نشان دهند. اما اتفاقاتی که اخیرا در این شبکه افتاده حقایق شوم این شبکه را بیش از پیش آشکار کرد . 

ی صهیونیستی من و تو. (2) - همکاری شبکه من و تو و کانال 10رژیم صهیونیستی برای پخش مشترک برنامه ها

شبکه من و تو در یکی از ویژه برنامه‌هایش به معرفی کشور جعلی اسرائیل پرداخت و تهاجم وحشیانه ارتش رژیم صهیونیستی و غصب خانه و اموال فلسطینیان را عملی مشروع و با اهمیت خواند.  
 به رسمیت شناختن کشور جعلی اسرائیل یکی از گزاره‌هایی است که القاء آن در دستور برنامه سازان و مجریان شبکه من و تو قرار دارد.  
 در یکی از برنامه‌های این شبکه، یکی از کار‌شناسان به اصطلاح حقوقی با تحریف و جعل تاریخ مدعی شد، فلسطین سرزمین اصلی یهودیان است و دولت اسرائیل یک واقعیت یا فاکتور حقوقی است. علاوه بر این تبلیغ و ترویج کالاهای اسرائیلی در قالب مد و فشن همچنین بزرگ نمایی و اغراق در مورد قدرت نظامی و تسلیحاتی که رژیم غاصب صهیونیستی دارا است از دیگر اقدامات این شبکه می باشد.

ی صهیونیستی من و تو. (3) - همکاری شبکه من و تو و کانال 10رژیم صهیونیستی برای پخش مشترک برنامه ها

اما در این میان با اتمام دوره فعالیت پنهان این شبکه در مسیر تعیین شده از سرزمین های اشغالی، مدیر این شبکه با انجام مصاحبه با کانال 10 اسرائیل رسما آغاز فعالیت‌های مشترک خود با رژیم صهیونیستی را اعلام کرد.

کیوان عباسی در این گفتگو با ادعای وارد شدن نام وی به یک لیست سیاه که از ورود وی به خاک ایران جلوگیری می کند، افزود: ” من کاملا تحت حمایت انگلیس هستم و می خواهم به دنیا بگویم که من به عنوان یک ایرانی شهروندان اسرائیلی و کانال های اسرائیلی همکاری کنم.”!

 

وی در ادامه با انجام یک مصاحبه مشترک با مدیران کانال 10 اسرائیل با خبرگزاری “والا” [از رسانه های مطرح صهیونیستی]، با تمجید از اشغالگران سرزمین فلسطین می گوید:” می گوید: «بر این باور هستم که مردم اسرائیل بهترین مردم جهان هستند و همین واقعیت مرا واداشت تا در یک تولید مشترک با کانال 10 به توافق برسیم!!»

مسئولین کانال 10 اسرائیل نیز در این گفتگو نگرانی های منطقه را علت کلید زدن چنین همکاری بیان کرده و گفتند: « این همکاری بین کانال 10 اسرائیل و شبکه من و تو در تولید برنامه ای که همزمان در هر دو شبکه پخش می شود، صورت می گیرد.»

 منبع : مشرق 

همجنس بازی و روابط نامشروع در میان مجریان شبکه ” من و تو “

 

[ad_2]

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.