×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

ترجمه ماشینی

واکسن های کووید -19 باید اجازه باز شدن سفرهای هوایی آسیا و اقیانوسیه را بدهد ، اما بوروکراسی و آزمایش های گران قیمت ممکن است به عنوان یک چالش مطرح شود.

با ورود دنیا به ماه های آخر سال وحشتناک 2021 ، خطوط هوایی آسیا و اقیانوسیه انتظار چندانی ندارند. بازارهای بین المللی در آسیا و اقیانوسیه همچنان در وضعیت پایداری قرار دارند ، در حالی که نوع دلتا بازارهای مسافرتی داخلی قبلی استرالیا ، نیوزلند ، تایلند و ویتنام را خرد کرده است.

81455 covidtestinglaxcshutterstock 965184 - صفر کووید مرده است ؛  زنده باد صفر کووید (برای مسافران هواپیمایی) |  نظر

در انتشار درآمدهای اخیر ، خطوط هوایی خسارت های بزرگی گزارش کرده اند ، اما در مورد راهنمایی های بعدی ، جدا از این که بدیهی است اعلام کرده اند که همه گیری همچنان به ایجاد عدم قطعیت ادامه می دهد. مالیات دهندگان آسیا و اقیانوسیه به زنده نگه داشتن خطوط هوایی از طریق وام مستقیم ، معافیت های مالیاتی ، ضمانت دستمزد و ارائه پیشنهادات مشارکت می کنند.

در همین حال ، دولت ها متوجه می شوند که سیاست های موسوم به “صفر کووید” با انواع عفونی تر مانند دلتا کار نمی کند ، که به برنامه های واکسن منطقه ای کمک زیادی کرده است. واکسن ها جان افراد را نجات می دهند و بیماری ها را کاهش می دهند ، اما ممکن است آنها چاره ای نباشند که ایرلاین ها به آن امیدوار بودند. در حالی که دولت ها ایده کسب درآمد دلاری گردشگری و راه اندازی مجدد سفرهای تجاری را دوست دارند ، ممکن است همچنان از جذابیت توقف Covid-19 در مرز مشترک شوند.

سنگاپور با نرخ واکسیناسیون 80 و سیستم بهداشت عمومی عالی ، مسلما بهترین کشور آسیا برای بازگشایی کامل است. اخیراً یک حرکت آزمایشی در این راستا انجام داد و یک خط مسافرتی واکسینه شده (VTL) برای آلمان و برونئی ایجاد کرد – مردم سنگاپور واکسینه شده می توانند آزادانه به آلمان بروند ، اما برونئی هنوز محدودیت های سفر را اعمال می کند.

در حالی که VTL آلمان امیدوار کننده به نظر می رسد ، وقتی در 7 سپتامبر افتتاح می شود ، با هشدارهایی همراه است. این کلمات با استفاده از 2700 کلمه کامل در صفحه “الزامات و فرآیند” VTL آژانس مهاجرت سنگاپور ذکر شده است.

اول ، فقط هفت پرواز در هفته بین دو کشور ، پروازهای VTL است. برای سایر پروازها ، حتی مسافران واکسینه کامل باید دو هفته در سنگاپور قرنطینه شوند.

در حالی که مسافران کاملاً واکسینه شده در حال پرواز به سنگاپور در یک پرواز VTL قرنطینه کامل را از دست می دهند ، باید چهار آزمایش جداگانه PCR را انجام دهند.

یکی باید 48 ساعت قبل از عزیمت ، یکی در بدو ورود و دو مورد دیگر پس از ورود گرفته شود. علاوه بر دردسر ، این آزمایش ها ارزان نخواهند بود. بر اساس گزارش یاتا ، آزمایشات PCR در آلمان بین 100 تا 250 دلار متغیر است. قیمت آنها در سنگاپور بین 100 تا 150 دلار است. حداقل یک مسافر انفرادی 400 دلار برای آزمایش PCR در نظر دارد. یک خانواده چهار نفره می توانند انتظار داشته باشند که حداقل 1600 دلار برای انجام آزمایشات PCR دریافت کنند.

از جمله قوانین دیگر ، مسافران ورودی باید خود را قرنطینه کنند تا آزمایش ورود آنها مشخص شود که آنها روشن هستند و بیمه مسافرتی داشته باشند که هزینه های مربوط به قرارداد Covid-19 را پوشش می دهد. آنها همچنین باید برنامه TraceTogether سنگاپور را نصب کنند.

81458 patong beach on phuket 815302 - صفر کووید مرده است ؛  زنده باد صفر کووید (برای مسافران هواپیمایی) |  نظر

شواهدی وجود دارد که نشان می دهد ترتیبات سفر واکسینه شده با شرایط اضافی گسترده کار نمی کند. در ماه ژوئیه ، تایلند “جعبه ماسه ای پوکت” را برای مسافران واکسینه شده باز کرد. علاوه بر ارائه مدرک واکسیناسیون ، مسافران باید بروکراسی قابل ملاحظه ای را پشت سر بگذارند و سایر شرایط را برآورده کنند.

در زمان افتتاح ، مقامات گردشگری تایلند با اطمینان 100000 بازدید کننده را تا پایان ماه سپتامبر پیش بینی کردند. با این استاندارد ، این طرح به خوبی در حال شکست است ، زیرا تنها تا 31 آگوست 26400 گردشگر را به خود جلب کرده است. در 31 آگوست Cathay Pacific ، خطوط هوایی امارات و سنگاپور چهار پرواز به جزیره تفریحی انجام دادند و 280 مسافر را به آنجا آوردند.

تجربه پوکت همچنین سوالاتی در مورد مفید بودن آزمایش مسافران واکسینه شده ایجاد می کند. از میان 26،400 آگهی دهنده ای که از خط قرمز و هزینه پرواز به پوکت دفاع کردند ، فقط 83 مورد ، یا فقط 0.003٪ ، کووید -19 مثبت بودند-این در حالی است که پوکت روزانه بیش از 250 مورد و تایلند بیش از 20000 مورد دارد.

اگر 2021 چیزی را ثابت کرده باشد ، این است که Covid-19 داخلی است و محدودیت های مرزی شکست خورده است. کووید -19 همیشه از بین می رود. با این حال ، واکسن ها ثابت کرده اند که این تأثیر را تا حد زیادی کاهش می دهند.

خطری که برای سفرهای هوایی وجود دارد این است که کشورهای آسیا و اقیانوسیه ، هنگامی که سرانجام به اندازه بالایی از واکسیناسیون دست یافتند ، از طریق رژیم های آزمایشی ، حتی برای مسافران واکسینه شده ، محدودیت های سفرهای بدون صفر کووید را حفظ خواهند کرد. در چنین دنیایی ، روزهای سخت برای خطوط هوایی منطقه و صنایع بیشماری که متکی به سفرهای هوایی هستند ، ادامه خواهد داشت.

Source link

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.