×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

2109272 - خدمت رسانی 6 بیمارستان صحرایی نیروی زمینی سپاه در مناطق زلزله زده

به گزارش ميليتاری نيوز، سردار احمد اخوان معاون بهداری نیروی زمینی سپاه درباره اقدامات انجام شده توسط این نیرو برای درمان زلزله زدگان اظهار داشت: از همان ساعت های اولیه پس از وقوع زلزله تیم های امداد نیروی زمینی سپاه به سرعت وارد میدان شدند و اقدامات لازم را انجام دادند. 

وی افزود: پس از اولین ساعات ابلاغ توسط قرارگاه منطقه ای نجف اشرف، تیم های امداد و نجات و سامانه های امداد و انتقال در منطقه حضور یافته و به مردم زلزله زده خدمات ارائه کردند، همچنین بیمارستان سیار امام حسین (ع) کرمانشاه در منطقه سرپل ذهاب مستقر شد.  

اخوان با بیان اینکه نیروی زمینی سپاه تعداد 6 بیمارستان صحرایی را برای خدمت رسانی در منطقه مستقر کرده است، گفت: بیمارستان امام حسین (ع) به عنوان محور در منطقه در حال انجام وظیفه است و توانسته با موفقیت مصدومین را مداوا کند. 

معاون بهداری نیروی زمینی سپاه ادامه داد: بیمارستان صحرایی امام حسین (ع) دارای شاخص های بسیار خوبی است و خدمات مناسبی را ارائه کرده است. 

اخوان تاکید کرد: بیمارستان های دیگر صحرایی همچون بیمارستان صحرایی شهید قاضی (ره) سنندج در منطقه جوانرود، بیمارستان صحرایی شهید صدوقی اصفهان در اسلام آباد غرب، بیمارستان صحرایی امام حسین (ع)  در سرپل ذهاب و یک بیمارستان در منطقه کرمانشاه مستقر شده تا خدمت رسانی لازم را به مجروحین ارائه کند.  

معاون بهداری نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه در بحث استقرار و خدمت رسانی بیمارستان ها، دقت و سرعت از اهمیت بسیاری برخوردار است اظهار داشت: در این زمینه همه بیمارستان های احداث شده توسط نیروی زمینی سپاه از انگیزه بسیار بالایی برخوردارند و با دقت، سرعت و انگیزه بالایی به مصدومین خدمت رسانی می کنند.      

وی با بیان اینکه نیروها از انگیزه کافی برای خدمت رسانی به زلزله زدگان منطقه غرب برخوردارند، یادآور شد: آمادگی بیمارستان های صحرایی نیروی زمینی سپاه در مداوای مصدومان عالی بوده است. 

معاون بهداری نیروی زمینی سپاه با اشاره به امکانات بیمارستان امام حسین (ع) گفت: این بیمارستان از ساعات اولیه حادثه به 250 مصدوم خدمت رسانی کرده و با افزایش 50 تختی، می تواند به تعداد بیشتری از هموطنان زلزله زده در منطقه خدمت رسانی کند. 

وی درباره تعداد پزشکان اعزام شده به منطقه گفت: معاونت بهداری نیروی زمینی سپاه 475 کادر درمانی را با 5 سورتی پرواز اعزام کرده است. 

اخوان درباره تعداد آمبولانس های مستقر شده توسط نیروی زمینی در منطقه گفت: معاونت بهداری نیروی زمینی سپاه 47 آمبولانس را در منطقه مستقر کرده است.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.