×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

سرویس دنیا ميليتاری نيوز رژیم صهیونیستی بسیار علاقه دارد خود را «شکست‌ناپذیر» معرفی کند و این مفهوم شکست‌ناپذیری یکی از اصلی‌ترین ابزارهایی است که این رژیم برای حفظ موجودیت خود به آن وابسته است. اسرائیل به دلیل جنبه‌های منحصربه‌فردش بیش از هر رژیم دیگری به حضور فیزیکی انسان‌ها در حوزه استحفاظی‌اش نیازمند است تا خود را مشروع جلوه دهد و از این رو تضمین امنیت برای تشویق یهودیان به مهاجرت به فلسطین اشغالی برایش اهمیت حیاتی دارد.

جنگ با لبنان در سال ۲۰۰۶ و شکست سخت از حزب‌الله برای نخستین بار توهم شکست‌ناپذیری نظامی رژیم صهیونیستی را که نتیجه شکست خوردن کشورهای عربی از این رژیم در جنگ‌های ۱۹۶۷ (شش روزه) و ۱۹۷۳ («یوم کیپور») بود، از بین برد. درگیری‌های نظامی بعد از این جنگ نیز کاملاً اثبات کرد که رژیم صهیونیستی به هیچ عنوان از نظر نظامی یک ابرقدرت به حساب نمی‌آید.

«می‌خواهید سه تهدید بزرگ علیه اسرائیل را بشناسید؟ ایران، ایران، ایران»

در همین‌باره بخوانید:

گزارش اندیشکده اسراییلی از قدرت منطقه‌ای ایران: فراتر از اسراییل هم در تیررس موشک‌های ایران است

در عین حال، صهیونیست‌ها هم‌چنان به قدرت اطلاعاتی خود می‌بالیدند و سرویس‌های امنیتی رژیم صهیونیستی از جمله موساد و شاباک همواره یکی از قدرتمندترین سرویس‌های اطلاعاتی در دنیا محسوب شده‌اند. چنان‌که خود صهیونیست‌ها می‌گویند، این توهم نیز اکنون در هم شکسته است. گزارش‌ها حاکی از آن است که «گونِن سِگِو» وزیر اسبق انرژی، عضو اسبق کنست (مجلس رژیم صهیونیستی) و سروان ارتش اسرائیل طی چند سال اخیر برای ایران جاسوسی می‌کرده است.

جزئیاتی درباره دستگیری و اتهام «گونن سگو» به جاسوسی برای ایران (فارسی)


پیش از پرداختن به ادامه این گزارش، لازم به ذکر است که ميليتاری نيوز به هیچ عنوان خبر جاسوسی «گونن سگو» برای ایران را تأیید یا رد نمی‌کند. محتوای گزارش پیش رو، منحصراً از منابع صهیونیستی گرفته شده و بدیهی است که ميليتاری نيوز محتوا، دیدگاه‌ها، ادعاها و القائات این گزارش‌ها را لزوماً تأیید نمی‌کند.


ميليتاری نيوز طی گزارش دیگری به معرفی گونن سگو، ماجرای جاسوسی ادعایی او برای ایران و جزئیات دیگری درباره این پرونده پرداخته است.

گزارش قبلی ميليتاری نيوز را بخوانید:

آیا بزرگ‌ترین جاسوس تاریخ رژیم صهیونیستی به ایران اطلاعات می‌داد؟/ حملات سایبری به اسرائیل با اطلاعات «سگو» انجام می‌شود

2295556 - جاسوسی وزیر اسبق رژیم صهیونیستی برای ایران آبروی سرویس‌های اطلاعاتی این رژیم را برد/ کاربران ایرانی توئیتر: «نتانیاهو هم جاسوس ماست»
پرونده سگو این روزها در حال بررسی است و دادگاه قرار است به زودی حکم نهایی را صادر کند

 

پیروزی بزرگ برای اطلاعات ایران

«سگو» می‌تواند اطلاعاتی به ایران داده باشد که به دست آوردن آن‌ها از راه‌های دیگر بسیار دشوار است.منابع متعدد خبری و تحلیلی در فلسطین اشغالی با اشاره به خبر جاسوسی سگو برای ایران، این عملیات اطلاعاتی را یک پیروزی بزرگ برای تهران دانسته‌اند. هاآرتص در گزارشی در همین‌باره می‌نویسد: «سازمان‌های اطلاعاتی دائماً به دنبال [استخدام] مأموران باارزش هستند؛ افرادی که درباره حلقه‌های داخلی کشور هدف، اطلاعات یا با اعضای این حلقه‌ها ارتباط داشته باشند. برای اطلاعات ایران نیز استخدام یک وزیر سابق کابینه و عضو سابق کنست مانند سگو به عنوان مأمور اطلاعاتی، دست‌آورد قابل‌توجهی بوده است [۱] . اگر اتهامات علیه سگو درست باشد، وی می‌تواند اطلاعاتی در اختیار ایرانی‌ها گذاشته باشد که به دست آوردن آن‌ها بسیار دشوار است.»

این روزنامه صهیونیست اشاره می‌کند که سگو به عنوان وزیر انرژی نه تنها اطلاعات عمیقی درباره پشت پرده سیاست، شبکه ارتباط‌های سیاسی و تجاری، و نقش و نفوذ حوزه دفاعی در رژیم صهیونیستی داشته، بلکه اطلاعات مهمی در حوزه صنعت انرژی این رژیم نیز داشته که همواره هدف عملیات‌های اطلاعاتی دشمنان اسرائیل بوده‌اند. هاآرتص با طرح این ادعا که حزب‌الله علاوه بر استخدام «عزمی بشاره» (عضو سابق کنست)، سال ۲۰۰۴ و زمانی که سگو به جرم قاچاق قرص‌های اکستازی بازداشت شد، برای استخدام او هم اقدام کرده بود [۲] ، اذعان می‌کند:

ادعای همیشگی متخصصین اطلاعاتی اسرائیل در مورد رقبای عرب‌شان این است که اعراب در استخدام عوامل اسرائیلی در حوزه دفاعی یا حلقه‌های نزدیک به تصمیم‌گیران مشکل دارند. با این وجود، شواهد نشان می‌دهد ایران و حزب‌الله، هم مشترکاً و هم مستقلاً، اقدامات پیش‌رفته‌تری را نسبت به کشورهای عربی علیه اسرائیل به انجام رسانده‌اند… استخدام سگو نه تنها یک پیروزی برای ایران، بلکه یک شکست برای سرویس‌های امنیتی اسرائیل است که نتوانستند جلوی چنین عملیاتی را بگیرند یا زودتر به آن پی ببرند.

2292574 - جاسوسی وزیر اسبق رژیم صهیونیستی برای ایران آبروی سرویس‌های اطلاعاتی این رژیم را برد/ کاربران ایرانی توئیتر: «نتانیاهو هم جاسوس ماست»
«گونن سگو» (چپ) در کنار «اسحاق رابین» نخست‌وزیر وقت رژیم صهیونیستی

اطلاعات محرمانه دفاعی رژیم صهیونیستی در دست ایران

عملیات اطلاعاتی ایران، وجهه سرویس‌های اطلاعاتی اسرائیل را خدشه‌دار کرد.«تایمز اسرائیل» طی گزارشی درباره فهرست بلندبالای مقامات عالی‌رده رژیم صهیونیستی که علیه این رژیم دست به جاسوسی زده‌اند، می‌نویسد: «اگرچه سگو «نخستین» مقام ارشدی نیست که به جاسوسی متهم می‌شود، اما «عالی‌رده‌ترین» مقامی است که با چنین اتهام مواجه می‌گردد و ضمناً «نخستین» جاسوسی است که برای ایران کار کرده است.» این روزنامه توضیح می‌دهد:

خبر این‌که گونن سگو، وزیر سابق، ظاهراً برای ایران جاسوسی کرده، اسرائیل را شوکه نموده است. اگرچه وی احتمالاً اطلاعاتی را به دشمن نداده که امنیت اسرائیل را با آسیب‌های شدید مواجه کند، صرف این‌که سرویس مخفی جمهوری اسلامی توانسته یک عضو ارشد از دولت این کشور یهودی و کسی را به خدمت بگیرد که احتمالاً محرم اسرار بسیار حساسی بوده، یک دست‌آورد واقعی برای ایران است… هم‌چنین صرف این‌که چندین سال طول کشید تا اسرائیل به این عملیات پی ببرد، ممکن است وجهه اسرائیل به عنوان یک قدرت اطلاعاتی را خدشه‌دار کند [۳] .

اظهارات مأمور سابق موساد درباره پیروزی بزرگ ایران و پیامدهای جاسوسی سگو برای رژیم صهیونیستی

در همین‌باره بخوانید:

جاسوسانی که آبروی اسرائیل را بردند/ از دستگیری دانشمند هسته‌ای تا رسوایی آقای وزیر

هاآرتص بر خلاف تایمز اسرائیل که تلاش می‌کند اطلاعات سگو را بی‌ارزش نشان دهد، در مطلبی با عنوان «متخصصان معتقدند ایران با استخدام وزیر سابق اسرائیل احتمالاً به بزرگ‌ترین دست‌آورد اطلاعاتی رسیده است [۴] » می‌نویسد: «متخصصان امنیت اسرائیل معتقدند این واقعیت که از زمان تصدی گونن سگو بر یک سِمت عالی در اسرائیل چندین سال می‌گذرد، به این معنا نیست که روابط بعدی او با ایران نمی‌تواند آسیب جدی به اسرائیل وارد کرده باشد.»

این روزنامه صهیونیستی در ادامه توضیح می‌دهد:

اطلاعات وی در مورد افرادی که در نیجریه با آن‌ها روابط شخصی داشت، اهمیت بی‌اندازه‌ای برای جاسوسی ادعایی و جمع‌آوری اطلاعات او به نیابت از ایران دارد. متخصصان، به طور خاص، اشاره می‌کنند که اطلاعات و ارتباطات سگو با افراد در عرصه‌های دفاعی، انرژی و سیاست خارجی اسرائیل در دوران سایبری امروز، ارزش بسیار بیش‌تری دارند و احتمال بسیار بیش‌تری دارد که بتوانند موجب آسیب قابل‌توجه به امنیت ملی اسرائیل شوند. این اطلاعات می‌تواند توسط ایرانی‌ها، که سیستم سایبری پیش‌رفته‌ای دارند، به عنوان بخشی کلیدی در پایگاه‌های داده بزرگ مورد استفاده قرار گیرد تا از آن‌ها برای حملات سایبری علیه شرکت‌های دفاعی و سایر سایت‌های استراتژیک اسرائیل با استفاده از نرم‌افزارهای مخربی بهره گرفته شود که برای نفوذ به این نهادها به کار می‌روند.

هاآرتص به نقل از «یک تاجر صهیونیست در پروژه‌های دفاعی و امنیتی در نیجریه» می‌نویسد که سگو در پایتخت نیجریه با بازیگران مهمی ارتباط فوق‌العاده نزدیکی داشته است. این روزنامه هم‌چنین از قول یک متخصص امنیت اسرائیل نیز توضیح می‌دهد:

احتمالاً تاجرانی که به نمایندگی از شرکت‌های دفاعی اسرائیل کار می‌کرده‌اند بر اثر اطلاعاتی که سگو به ایران داده، اکنون شناسایی شده‌اند… افرادی که سگو با آن‌ها ارتباط داشته است، احتمالاً شامل هم تاجران ارشد در حوزه دفاعی و هم حتی افرادی می‌شود که به شکل محرمانه فعالیت می‌کرده‌اند و اکنون از طریق سگو، ایرانی‌ها احتمالاً توانسته‌اند به پایگاه‌های داده بسیار محرمانه و اطلاعاتی مربوط به این افراد دست‌رسی پیدا کنند.

داستان زندگی «گونن سگو»

هم آبروریزی سیاسی و هم خطرات امنیتی

اطلاعاتی که «سگو» به ایرانی‌ها داده، می‌تواند برای حمله نظامی یا سایبری مورد استفاده قرار بگیرد.جروزالم‌پست در گزارشی با موضوع بررسی اندازه آسیب‌هایی که سگو ممکن است به امنیت رژیم صهیونیستی وارد کرده باشد، می‌نویسد: «سگو ممکن است موجب ورود خسارت در بخش انرژی و همین‌طور برقراری ارتباط میان ایرانی‌ها و افراد دیگر در حوزه دفاعی اسرائیل شده باشد [۵] .» این روزنامه صهیونیستی با تأکید بر این‌که جاسوسی سگو برای ایران و افشای این خبر برای رژیم صهیونیستی «از نظر سیاسی، خجالت‌آور» است، می‌نویسد اطلاعاتی که سگو ممکن است در اختیار ایران گذاشته باشد می‌تواند به دو شکل برای این رژیم خطرناک باشد: «هم با دادن درکی از حوزه زیرساخت‌های حیاتی اسرائیل به ایران و هم از منظر اهداف تاکتیکی، اگر ایران بخواهد از راکت یا حملات سایبری علیه این زیرساخت‌ها استفاده کند.»

روزنامه جروزالم‌پست یادآور می‌شود: «حتی اگر از تاریخ انقضای اطلاعات سگو به عنوان وزیر، بیش از ۲۰ سال هم گذشته باشد، باز هم ارتباطات وی به عنوان وزیر با اعضای حوزه دفاعی می‌تواند به این معنا باشد که وی اطلاعات بسیار بروزتری را به ایران داده است.» این روزنامه با اشاره به این‌که هنوز همه ابعاد پرونده سگو و آسیب‌هایی که وی به امنیت رژیم صهیونیستی زده مشخص نیست، توضیح می‌دهد که این اتفاق یک دست‌آورد واضح برای ایران است و نباید آن را نادیده گرفت، به خصوص که «اگرچه سگو می‌تواند به شین‌بت تمام چیزهایی را بگوید که به ایران گفته، اما حتی خود او هم نمی‌داند ایرانی‌ها تا کجا با بقیه افرادی همکاری کرده‌اند که سگو به آن‌ها معرفی کرده است.»

بازداشت وزیر اسبق انرژی رژیم صهیونیستی به اتهام جاسوسی برای ایران و بازتاب این خبر در رسانه‌ها (فارسی)

مجازات بی‌سابقه در انتظار سگو؟

پرونده سگو آن‌قدر منحصربه‌فرد بوده که برخی منابع در رژیم صهیونیستی از احتمال محکوم شدن وی به اعدام خبر داده‌اند [۶] . رژیم صهیونیستی تا کنون تنها یک بار دست به اجرای مجازات اعدام زده و آن هم در مورد «آدولف آیشمان» بوده است. آیشمان افسر عالی‌رده ارتش هیتلر و بود که به ادعای صهیونیست‌ها در شکل‌گیری هولوکاست نقش داشت و فرمان ریختن یهودیان در کوره‌های آدم‌سوزی را صادر کرد. وی سال ۱۹۶۲ به ۱۵ جرم از جمله «جنایت علیه یهودیان»، «جنایت علیه بشریت» و «جنایت جنگی در دوران آلمان نازی» در فلسطین اشغالی اعدام شد.

اگر جرم «سگو» در خیانت علیه رژیم صهیونیستی اثبات شود، وی ممکن است دومین فرد اعدامی در تاریخ این رژیم تبدیل گردد.اکنون روزنامه تایمز اسرائیل به نقل از کارشناسان حقوقی خبر می‌دهد که اگر اتهامات سگو درباره جاسوسی برای ایران اثبات شود، وی ممکن است به دومین فردی تبدیل شود که توسط رژیم صهیونیستی اعدام می‌گردد. «مایکل اسفارد» وکیل و کارشناس حقوق بشر بین‌المللی و قوانین جنگ، و نویسنده بیوگرافی «مارکوس کلینگبرگ» (که تا پیش از سگو به عنوان بزرگ‌ترین جاسوس علیه اسرائیل شناخته می‌شد) می‌گوید اگرچه کلینگبرگ بعد از ۳۰ سال جاسوسی برای شوروی و دادن اطلاعات فوق محرمانه به این کشور درباره فعالیت‌های شیمیایی و بیولوژیکی رژیم صهیونیستی، صرفاً به ۲۰ سال زندان محکوم شد، اما سگو ممکن است حتی با اعدام هم مجازات شود.

چنان‌که تایمز اسرائیل می‌نویسد، هم‌چنین «نیتسانا دارشان-لایتنر» رئیس یک سازمان حقوقی غیردولتی در فلسطین اشغالی نیز می‌گوید: «سگو به خاطر «کمک به دشمن در زمان جنگ» با مجازات حبس ابد یا اعدام، و به خاطر جاسوسی نیز با مجازات زندان از ۱۵ سال تا حبس ابد مواجه خواهد شد. دادن اطلاعات [به دشمن] ۱۵ سال حبس و دادن اطلاعات محرمانه، حبس ابد دارد.» یکی از مقامات وزارت دادگستری رژیم صهیونیستی نیز مجازات اعدام را یکی از گزینه‌های موجود برای مجازات سگو دانسته، اما اشاره کرده است که این مجازات «مجازاتی بی‌سابقه» برای جرم جاسوسی خواهد بود.

شواهدی مبنی بر تلاش سگو برای تبدیل شدن به یک جاسوس دوجانبه وجود دارد

کاربران ایرانی در توئیتر رژیم صهیونیستی را به تمسخر گرفته و می‌گویند حتی نخست‌وزیر این رژیم هم جاسوس ایران است.جروزالم‌پست نیز طی گزارشی اختصاصاً به واکنش‌های توئیتری کاربران ایرانی به خبر دست‌گیری سگو پرداخته است. این روزنامه صهیونیستی در اشاره به مجازات‌های احتمالی برای سگو برخی از پیام‌هایی را نقل می‌کند که در آن‌ها کاربران ایرانی توئیتر با استفاده از هش‌تگ «گونن_سگو_را_آزاد_کنید [۷] »، چه به شوخی و چه به شکل جدی، خواستار آزادی سگو شده‌اند. جروزالم‌پست ضمناً می‌نویسد که برخی کاربران ایرانی ضمن نوشتن پیام‌هایی نظیر «اسرائیل را از درون ساقط می‌کنیم! [۸] »، رژیم صهیونیستی و نتانیاهو را به خاطر این شکست به تمسخر گرفته‌اند [۹] . از جمله، یکی از این کاربران می‌نویسد: «احتمالا باورش براتون سخت باشه. نتانیاهو هم جاسوسمونه. دیدی میخواست مشکل آبمون رو حل کنه؟ جلوتر [از] این بیایم؟؟؟ [۱۰] »

همه این‌ها در حالی است که تایمز اسرائیل گزارش داده است که دولت ایران رسماً ماجرای جاسوسی سگو برای تهران را رد کرده و آن را بخش دیگری از نقشه‌های رژیم صهیونیستی برای متهم کردن ایران دانسته است. به گزارش این روزنامه صهیونیستی، محمدباقر نوبخت سخن‌گوی دولت ایران به خبرنگاران گفته است: «رژیم صهیونیستی از هر ابزاری برای اتهام‌افکنی علیه جمهوری اسلامی استفاده می‌کند. مشخص نیست که این مورد چیست، اما نباید به آن اهمیت بدهیم [۱۱]

2295548 - جاسوسی وزیر اسبق رژیم صهیونیستی برای ایران آبروی سرویس‌های اطلاعاتی این رژیم را برد/ کاربران ایرانی توئیتر: «نتانیاهو هم جاسوس ماست»
تمسخر رژیم صهیونیستی در توئیتر: «نتانیاهو هم جاسوسمونه»

در همین‌باره بخوانید:

پیام های توییتری درباره جاسوسی از اسرائیل +عکس

جاسوس ایران یا قهرمان رژیم صهیونیستی؟

کیفرخواست صادرشده علیه «سگو» از ادبیاتی کاملاً صریح استفاده و وی را به جاسوسی و حتی انجام مأموریت برای ایران متهم کرده است.پرونده سگو پیچیدگی‌های عجیبی هم دارد. کیفرخواستی که اخیراً علیه سگو منتشر شده، بخش‌هایی از اتهامات علیه وی را آشکار می‌کند، اگرچه هم‌چنان بخش‌های زیادی از این کیفرخواست، به شکل عمومی منتشر نشده‌اند. اطلاعاتی که از پرونده سگو منتشر شده حاکی از آن است که وی «ده‌ها گزارش [۱۲] » را با هدف ضربه زدن به رژیم صهیونیستی در اختیار ایران گذاشته است. طبق کیفرخواست منتشره در همین‌باره، اقدامات گونن سگو به عنوان یک مأمور به نیابت از نهادهای اطلاعاتی ایران [۱۳] به منظور ضربه زدن به امنیت اسرائیل [۱۴] و به معنای «کمک به ایران در جنگ این کشور علیه اسرائیل» بوده است [۱۵] . بخشی از این کیفرخواست تأکید می‌کند که سگو نام مقامات دفاعی رژیم صهیونیستی و اطلاعاتی را که در زمان تصدی وزارت انرژی و زیرساخت به دست آورده بود در اختیار ایران گذاشته است [۱۶] .

رسانه‌های صهیونیستی یکی از اتهامات سگو را «جاسوسی مشدد» (اتهامی شدیدتر از جاسوسی) عنوان کرده‌اند [۱۷] . این در حالی است که سگو در دفاعی عجیب از خودش می‌گوید هدفش از ارتباط با ایرانی‌ها ضربه زدن به امنیت رژیم صهیونیستی نبوده، بلکه قصد داشته به عنوان یک جاسوس دوجانبه عمل کند و نهایتاً به عنوان یک قهرمان به فلسطین اشغالی بازگردد تا سوءسابقه‌اش در قاچاق اکستازی را از اذهان عمومی پاک کند. سگو حتی می‌گوید بعد از برقراری ارتباط با ایرانی‌ها، این مسئله را به اطلاع مقامات دفاعی رژیم صهیونیستی نیز رسانده است [۱۸] .

سگو در دفاع از خود گفته که قصد ضربه زدن به رژیم صهیونیستی را نداشته است (فارسی)

اگرچه این ادعای سگو دور از ذهن به نظر می‌رسد، اما دست‌کم روزنامه «یدیعوت آحارونوت» (یا «یدیعوت اخرونوت») به نقل از برخی مقامات ارشد حوزه دفاعی رژیم صهیونیستی، این ادعا را تأیید کرده و می‌نویسد: «احتمالاً به سادگی نمی‌توان اثبات کرد که سگو اقدام به جاسوسی و خیانت کرده است، بلکه ممکن است صرفاً به جرم برقراری ارتباط با یک عامل خارجی محکوم شود [۱۹]

با این وجود، چنان‌که گفته شد، کیفرخواست منتشرشده علیه سگو مسئله را به صورت کاملاً متفاوتی توصیف و حتی برای اشاره به همکاری وزیر سابق انرژی رژیم صهیونیستی با ایران، از واژه‌هایی مانند «مأموریت» استفاده می‌کند. حتی کنست نیز در حال آماده‌سازی لایحه‌ای است که به محض اثبات جرم سگو، پرداخت حقوق حکومتی به وی را قطع کند [۲۰] . اکنون باید تا چند روز دیگر منتظر ماند و دید دادگاهی که این روزها به پرونده سگو رسیدگی می‌کند، نهایتاً چه حکمی را برای وی صادر خواهد کرد.


بار دیگر تأکید می‌شود که ميليتاری نيوز تحت هیچ شرایطی جاسوسی، ارائه اطلاعات، ملاقات یا هرگونه ارتباط دیگری میان گونن سگو با هر فرد یا نهاد ایرانی را تأیید یا رد نمی‌کند. محتوای گزارش فوق منحصراً از منابع و رسانه‌های صهیونیستی جمع‌آوری شده و لزوماً مورد تأیید ميليتاری نيوز نیست.


[۱] Enlisting a Former Israeli Minister Is a Victory for Iranian Intelligence Link

[۲] Ex-Shin Bet head: Hezbollah once planned to kidnap ex-minister charged as spy Link

[۳] If convicted, ex-minister will head long list of top officials revealed as spies Link

[۴] Iran Hit Potential Intel Jackpot Recruiting ex-Israeli Minister, Experts Believe Link

[۵] Alleged Iran Spy Gonen Segev: How Bad Is the Intelligence Fallout? Link

[۶] Former minister could potentially face death penalty for spying for Iran Link

[۷] #FreeGonenSegev

[۸] اسرائیل رو از درون ساقط میکنیم! ما اینیم دیگه… لینک

[۹] On Twitter, Iranians Condemn, Support Arrest of Alleged Spy Gonen Segev Link

[۱۰] احتمالا باورش براتون سخت باشه نتانیاهو هم جاسوسمونه دیدی میخواست مشکل آبمون رو  حل کنه. جلوتر این بیایم؟؟؟ لینک

[۱۱] Iran says it knows nothing of Israeli ex-minister charged as spy Link

[۱۲] Former Israeli Minister Allegedly Gave Iran ‘Dozens of Reports’ With Intent to Harm National Security Link

[۱۳] Trial begins for former minister who spied on Israel for Iran Link

[۱۴] Former Israeli minister gave Iranians ‘dozens of reports to harm state security’ Link

[۱۵] Indictment: Former minister acted to ‘harm national security’ Link

[۱۶] Ex-minister accused of supplying Iran with names of Israeli defense officials Link

[۱۷] Trial of Former Israeli Minister Accused of Spying for Iran Begins in Jerusalem Link

[۱۸] Minister accused of spying: I updated the defense establishment Link

[۱۹] Top security official says hard to prove Gonen Segev committed treason Link

[۲۰] Knesset moves to strip ex-minister Segev’s pension if he’s convicted as Iran spy Link

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.