×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

به گزارش ميليتاری نيوز، عملیات نیروهای ارتش سوریه برای پاکسازی شهرک دوما ( آخرین پایگاه تروریست ها در غوطه شرقی) پس از پاسخ منفی گروه تروریستی جیش الاسلام برای خروج از منطقه آغاز شد.

2219230 - آغاز عملیات ارتش سوریه برای پاکسازی آخرین پایگاه تروریست ها در غوطه شرقی/ جنوب دمشق در آستانه یک مصالحه بزرگ دیگر + نقشه میدانی و تصاویر

در 48 ساعت گذشته، نیروهای سوری خود را به ورودی شهرک دوما رساندند و یگان توپخانه ارتش هم به شدت مواضع تروریست های جیش الاسلام را در مزارع حومه شهرک هدف قرار داده است.

یگان موشکی ارتش سوریه هم با 4 موشک زمین به زمین ( موشک های فیل)، پایگاه های عناصر تروریستی جیش الاسلام را در عمق شهرک دوما هدف قرار داد و خسارت های سنگینی را به آنان وارد کردند.

2219235 - آغاز عملیات ارتش سوریه برای پاکسازی آخرین پایگاه تروریست ها در غوطه شرقی/ جنوب دمشق در آستانه یک مصالحه بزرگ دیگر + نقشه میدانی و تصاویر

**برای دیدن نقشه در اندازه بزرگ روی عکس کلیک کنید**

همزمان با حملات موشکی و خمپاره ای ارتش سوریه، هزاران تن از شهروندان شهرک دوما علیه گروه تروریستی جیش الاسلام تظاهرات گسترده ای برگزار کردند و خواستار خروج آنان از این شهرک شدند.

2219233 - آغاز عملیات ارتش سوریه برای پاکسازی آخرین پایگاه تروریست ها در غوطه شرقی/ جنوب دمشق در آستانه یک مصالحه بزرگ دیگر + نقشه میدانی و تصاویر

براساس اعلام منابع میدانی این تظاهرات در نزدیکی منزل مفتی شرعی تروریست های جیش الاسلام به نام « ابو عبدالله الرحمن کعکه» برگزار شده است؛ مردم معترض در این تظاهرات همچنین خواستار آزادی هزاران شهروند اسیر شده در زندان « توبه» شدند.

2219232 - آغاز عملیات ارتش سوریه برای پاکسازی آخرین پایگاه تروریست ها در غوطه شرقی/ جنوب دمشق در آستانه یک مصالحه بزرگ دیگر + نقشه میدانی و تصاویر

براساس اطلاعات به دست آمده، حدود 7 هزار و 500 تن از مردم شهرک دوما به دلیل اعتراض به جنایت های تروریست ها در زندان توبه اسیر و زندانی شده اند؛ روند دستگیری مردم معترض در روزهای گذشته هم تشدید شده است.

به گزارش ميليتاری نيوز، از شهرک های « عربین، جوبر، زملکا» خبر می رسد، روند خروج و انتقال تروریست ها و اعضای خانواده آنان به شمال سوریه ( استان ادلب) همچنان ادامه دارد ؛ در 72 ساعت گذشته 170 اتوبوس برای خروج از غوطه شرقی در گذرگاه مستقر شده اند.

2219231 - آغاز عملیات ارتش سوریه برای پاکسازی آخرین پایگاه تروریست ها در غوطه شرقی/ جنوب دمشق در آستانه یک مصالحه بزرگ دیگر + نقشه میدانی و تصاویر

یک منبع میدانی در گفت وگو با ميليتاری نيوز به تعداد تروریست ها و اعضای خانواده آنان برای خروج از غوطه شرقی دمشق اشاره کرد و گفت: در حال حاضر شرایط برای انتقال حدود 7 هزار تن از تروریست ها و خانواده های آنان به استان ادلب فراهم شده شده است.

از شهرک های اشغالی « ببیلا، یلدا و بیت سحم» در جنوب شهر دمشق خبرها حاکیست، بزرگان این مناطق به همراه سرکرده های تروریست ها با افسران روسیه جلسات برای رسیدن به مصالحه برگزار کرده اند.

2219229 - آغاز عملیات ارتش سوریه برای پاکسازی آخرین پایگاه تروریست ها در غوطه شرقی/ جنوب دمشق در آستانه یک مصالحه بزرگ دیگر + نقشه میدانی و تصاویر

براساس اطلاعات به دست آمده، در این جلسه به تروریست ها پیشنهاد شده در قبال تخلیه مناطق اشغالی به شمال سوریه انتقال داده می شوند؛ در صورت به نتیجه رسیدن طرفین، فقط اردوگاه یرموک و حجر الاسود در جنوب پایتخت در اشغال تروریست های داعش باقی می ماند.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.