×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

به گزارش ميليتاری نيوز، تازه ترین خبرها از تحولات میدانی غرب یمن حاکیست، درگیری ها در مناطق مختلف استان الحدیده ادامه دارد و نیروهای ارتش و انصارالله ضربات سنگینی را به نیروهای شورشی وارد کردند.

از شمال استان الحدیده خبر می رسد، نیروهای ارتش و انصارالله شماری از نیروهای شورشی را در حومه شمال شرق شهر الدریهمی شناسایی کردند و با آتش سنگین توپخانه و یگان موشکی آنان را در این محور هدف قرار دادند.

به گفته منابع میدانی، دهها تن از نیروهای شورشی در جریان این حملات دقیق کشته و زخمی شدند؛ تعدادی از خودروهای نظامی نیروهای شورشی در این حملات هدف قرار گرفتند و منهدم شدند.

2353612 - آخرین تحولات میدانی استان الحدیده یمن/ قدرت‌نمایی یگان‌های تک‌تیرانداز، پهپادی و موشک‌های ضدزره در حومه فرودگاه الحدیده + نقشه میدانی و تصاویر

خبرها از حومه شرقی فرودگاه الحدیده حاکیست، حملات جدید نیروهای شورشی به منطقه کیلومتر ۱۶با واکنش قاطع نیروهای یمنی ناکام مانده است؛ تک تیراندازهای انصارالله در این محور تحرکات نیروهای شورشی را به طور کامل فلج کرده اند.

براساس اطلاعات به دست آمده، موشک های ضد زره هم خسارت های زیادی به تجهیزات نظامی نیروهای شورشی در محور شرقی فرودگاه الحدیده وارد کرده است؛ نیروهای شورشی درصدد هستند با اشغال منطقه «کیلومتر ۱۶» ارتباط شهر الحدیده را با پایتخت قطع کنند که تاکنون ناکام مانده اند.

2353611 - آخرین تحولات میدانی استان الحدیده یمن/ قدرت‌نمایی یگان‌های تک‌تیرانداز، پهپادی و موشک‌های ضدزره در حومه فرودگاه الحدیده + نقشه میدانی و تصاویر

به گزارش ميليتاری نيوز، یگان های پهپادی انصارالله کاروانی از نیروهای شورشی که به سمت منطقه کیلومتر ۱۶ در حرکت بودند را در حومه منطقه «الجاح» شناسایی کردند و اطلاعات لازم را در اختیار یگان های موشکی و توپخانه ای قرار دادند.

یگان های موشکی و توپخانه نیروهای یمنی پس از دریافت اطلاعات، کاروان نیروهای شورشی را در منطقه پیش بینی شده هدف قرار دادند؛ ۱۰۷ تن از نیروهای شورشی در این حملات کشته و زخمی شدند؛ ۲۴ خودروی نظامی نیروهای شورشی در حملات موشکی و توپخانه منهدم شدند.

2353614 - آخرین تحولات میدانی استان الحدیده یمن/ قدرت‌نمایی یگان‌های تک‌تیرانداز، پهپادی و موشک‌های ضدزره در حومه فرودگاه الحدیده + نقشه میدانی و تصاویر

2353613 - آخرین تحولات میدانی استان الحدیده یمن/ قدرت‌نمایی یگان‌های تک‌تیرانداز، پهپادی و موشک‌های ضدزره در حومه فرودگاه الحدیده + نقشه میدانی و تصاویر

از حومه جنوب غرب شهر «تحیتا» در مرکز استان الحدیده خبر می رسد، نیروهای یمنی عملیات جدیدی را علیه نیروهای شورشی در حومه منطقه «جبلیه» آنجام دادند و موفق شدند چند ایستگاه دفاعی را به کنترل درآورند و مقادیر زیادی تجهیزات نظامی به غنیمت بگیرند.

نیروهای شورشی در ادامه حملات معکوسی را برای اشغال مجدد مناطق تازه آزاد شده انجام دادند که با واکنش نیروهای یمنی مواجه شدند و پس از چند ساعت درگیری سنگین مجبور به عقب نشینی شدند؛ ۵۵ تن از نیروهای شورشی در این درگیری ها کشته و زخمی شدند.

2353610 - آخرین تحولات میدانی استان الحدیده یمن/ قدرت‌نمایی یگان‌های تک‌تیرانداز، پهپادی و موشک‌های ضدزره در حومه فرودگاه الحدیده + نقشه میدانی و تصاویر

خبرها از جنوب استان الحدیده حاکیست، نیروهای یمنی در یک کمین دقیق در حومه شمال شهر راهبردی الخوخه موفق شدند خسارت های سنگینی به نیروهای شورشی وارد کنند و ۸۶ تن از آنان را در این محور کشته و زخمی کنند؛ ۱۷ خودروی نظامی نیروهای شورشی در این حملات منهدم شد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.