×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

false
true
false

به گزارش میلیتاری نیوز، مسلم معین در دیدار با  امام جمعه بوشهر با تاکید بر حرکت جهادی در فضای مجازی در راستای آگاهی بخشی و بصیرت‌افزایی اظهار داشت: فعالیت‌های بسیج در فضای مجازی با مدل مبنایی آغاز شده است.

مسئول قرارگاه فضای مجازی بسیج  از طراحی مدل داخلی  در عرصه فضای مجازی خبرداد و بیان کرد:یک مدل داخلی بر اساس امکانات  موجود طراحی شده است که با زیرساخت های موجود اجرایی می‌شود.

بیشتر بخوانید:

جنگ روایت‌ها از پوشک تا موشک

معین با بیان اینکه لشکر سایبری بسیج تشکیل شده است افزود: لشکر سایبری بسیج براساس منویات رهبر معظم انقلاب در سراسر کشور تشکیل شده و با ساختاری مشخص در حوزه شبکه اجتماعی با تولید محتوا، سواد رسانه‌ای، امنیت سایبری و رصد این حوزه فعالیت می‌کند.

همچنین بخوانید:  سردار دهقان: سامانه های دفاعی ما دشمن را غافلگیر می کند

وی با تاکید بر توجه به آموزش در عرصه فضای مجازی در لشکر سایبری بیان کرد: لشکر سایبری در ابتداء با آموزش می‌تواند نقش موثری در رویدادها داشته باشید.

مسئول قرارگاه فضای مجازی بسیج  با اشاره به واکنش بیگانگان نسبت به تشکیل ارتش سایبری در ایران گفت: برگزاری رویداد بزرگ فعالان فضای مجازی بسیج سبب شد که رسانههای بیگانه به این موضوع واکنش نشان دهند و از تشکیل  لشکر سایبری احساس نگرانی کنند.

معین با تاکید بر نقش مهم علما و روحانیون در این عرصه گفت: نقش علما میتواند در فضای مجازی اثر گذار باشد.

true
true
true
true
  1. بازدید کننده همیشگی

    معمولا خبرهای نظامی و مهمی را میذاشتید نه مذهبی صرف

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false