×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

false
true
false

به گزارش میلیتاری نیوز به نقل از روابط عمومی نیروی زمینی سپاه، سردار علی اکبر پورجمشیدیان معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه در حاشیه مراسم استقبال از تیم های شرکت کننده نیروی زمینی سپاه در مسابقات نظامی دنیا اظهار داشت: در مسابقات دنیای ۲۰۱۸ کشورهای قدرتمندی شرکت کردند که یک میدان مسابقه مهمی است. ما در سه سال گذشته در مسابقات شرکت کننده بسیار خوبی بودیم و در دو سال گذشته جز ۳ تیم برتر دنیا بودیم.

وی افزود: امیدواریم در سال های آینده بتوانیم مقام بالاتری کسب کنیم و ملت ایران به جایگاه واقعی خود در این مسابقات برسد. این نیروها ۲۱ نفر از بهترین نیروهای نزسا بودند که زبده ترین ها در این مسابقات حضور یافتند و نتیجه قابل قبولی کسب کردند.

سردار پورجمشیدیان تصریح کرد : ما باید زیر ساخت های قوی تری ایجاد کنیم تا بتوانیم در حوزه نفربر و دریایی در مکان اول قرار بگیریم‌.

همچنین بخوانید:  سقوط جنگنده نهاجا در اصفهان+عکس

سردار کوه مره ای سرپرست تیم اعزامی به مسابقات دنیای روسیه نیز عنوان داشت : این مسابقات از سال ۲۰۱۳ این مسابقات آغاز شده و ما از سال ۲۰۱۵ ما شرکت کردیم. این دوره از مسابقات در ۲۹ رشته برگزار شد که تیم نفربر زرهی نیروی زمینی سپاه در جایگاه سوم قرار گرفت‌.

وی ادامه داد: بچه ها امسال نسبت به سال گذشته در جایگاه بهتری قرار گرفتند و برآیند نتایج خوب بود.

سردار کوه مره ای تاکید کرد : برخی کشورها مثل روسیه و چین با تجهیزات خودشان در مسابقات شرکت کردند و ما با تجهیزات کشور میزبان مسابقه دادیم. علاوه بر این تمرین خوبی قبل از مسابقات داشتیم و نتیجه آن نیز قابل قبول بود.

سرپرست تیم اعزامی ایران به مسابقات دنیای روسیه ادامه داد: بازتاب پیروزی ایران در کشورهای مختلف قابل قبول بود و امیدواریم در سال آینده مقام های بهتری را نیز بدست آوریم.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false