×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

false
true
false

↙️ جنگ ۶ روزه اعراب با اسراییل در سال ۱۹۶۷ با شکست اعراب به پایان رسید نوار غزه و صحرای سینا از کنترل مصر، شرق اورشلیم و کرانه باختری رود اردن از کنترل اردن و بلندی‌های جولان را از کنترل سوریه خارج شدهمه و همه به خاطر افشای زمان دقیق حمله بود اسراییل با دریافت این خبرپیش دستی کرد و چند صد جنگنده مصری را در صحرای سینا،متلاشی کرد و….بعد ها کاشف به عمل آمد که ملک حسین پادشاه اردن ،با اسراییل همکاری کرده است!!!

اردن

↙️موقعیت جغرافیایی اردن به گونه ای است که دقیقا مانند یک سد بین اردن وکشورهای عربستان، سوریه و عراق گذاشته شده است مطمینا در هرجنگ احتمالی،اسراییل نیازدارد تاجنگ را به خاک دیگری بکشاند این کار را با کشاندن جنگ به صحرای سینا درمقابل #مصر،وبه حاشیه اردن در مقابل سوریه ،عربستان و عراق انجام خواهد دادبه نقشه اردن توجه کنید انگار اسراییل ،پشت اردن پنهان شده است .

↙️ در حال حاضر روابط اسرائیل و اردن در سطح اجتماعی و اقتصادی به خصوص قراردادهای اقتصادی اخیر در خصوص آب و گاز شاهد عادی‌سازی گسترده‌ای است پروژه دروازه_اردن ، پروژه دریای سرخ و دریای اردن از جمله مهم ترین این پروژه هاست واردن بعد از مصر دومین وارد کننده از اسراییل دربین کشورهای عربی است.

↙️ سال پیش یاییر_گولان معاون رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی عنوان کرد با اردن همکاری اطلاعاتی بی سابقه ای داریم البته عنوان کردند این همکاری برای مقابله با داعش است !! داعش و النصره ای که دربیمارستان های اسراییل مداوا می شوند.

حتما بخوانید:  موشک بهتر است یا جنگنده؟

↙️ شک نداشته باشید اگر داعش،سوریه را ساقط می کرد و هوس حمله احتمالی به اسراییل را داشتند ارتش #مجهز شده اردن از جنوب وارد سوریه میشد و تا زمانی که حاشیه امنیت برای اسراییل ایجاد نمی کرد به پیشروی ادامه میداد و اردن ،بار انداز خواهد شد بی جهت نیست که پیشرفته ترین تجهیزات را به اردن می دهند و فعلا این کشور را از ورود به هرجریانی بازداشته اند ودر حقیقت یک مهره دست نخورده و آماده برای #بازی بزرگ ساخته اندکه باید توجه ویژه به این کشور شود.

↙️ اردن تعدادی از اسلامگراهای اردنی را که برای مردم #غزه کمکهای مالی جمع آوری کرده بودند را دستگیر و روانه زندان کرده و یا حکم حبس طولانی مدت با اعمال شاقه برای مجاهدان اردنی که قصد داشتند از مرزهای اردن خارج و علیه رژیم صهوینیستی در نوار عزه در جنگ شرکت کنند را صادر کرده است.

↙️ قطع یقین اردن در حال تبدیل شدن به بازوی محافظ اسراییل در غرب آسیا است وباید توجه ویژه ای به این کشور داشت خواهشا این مطلب را فوروارد نمایید تا دوستان بیشتری مطلع شوند

 

نقش اردن در منطقه, نقش اردن در آخرالزمان,نقش اردن در سوریه ,نقش اردن در ظهور, نقش اردن در اخر الزمان ,نقش اردنی ,نقش اردن در جنگ سوریه ,نقش اردن در تحولات سوریه, نقش اردن در بحران سوریه ,نقش اردن در زمان ظهور

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false