×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

false
true
false

[ad_1]

سلاح ضد تانک هدایت شونده Khrizantema-S ساخت روسیه

 

سلاح ضد تانک هدایت شونده Khrizantema-S ساخت روسیه

سلاح ضد تانک هدایت شونده Khrizantema-S ساخت روسیه در سال ۲۰۰۵ ساخته شد و به خدمت ارتش روسیه در آمد.

سلاح ضد تانک هدایت شونده چند منظوره Khrizantema-S ATGW طراحی شده است برای شناسایی و از بین بردن تانک های زره ​​پوش،اهداف هوایی با ارتفاع پایین، اهداف سطحی سبک وزن و استحکامات زمینی، از جمله پناهگاه فولادی و سنگرها، در روز و شب تحت تمام شرایط آب و هوایی قادر به فعالیت می باشد و  در برابر اقدامات متقابل الکترونیکی مقاوم است.

 موشک ضد تانک روسیه

در نوامبر سال ۲۰۱۲،واحدهای توپخانه منطقه نظامی جنوب روسیه و نیروهای مسلح روسیه در جمهوری اینگوش ده سیستم های سلاح Khrizantema-S برای جایگزینی سیستم های موشک ضد تانک Shturm-S را دریافت کرد. 

سیستم موشکی Khrizantema-S در نمایشگاه بین المللی دفاع و کنفرانس سال ۲۰۱۵در امارات متحده عربی به نمایش گذاشته شد.

سلاح ضد تانک هدایت شونده Khrizantema-S شامل یک وسیله نقلیه جنگی، موشک های ضد تانک هدایت شونده، وسایل نقلیه، تجهیزات تست و مجموعه ای از نمودار های آموزشی. سیستم موشکی ۹K123-1 Khrizantema-S مدرن و رادارهای پیشرفته می باشد.

 موشک ضد تانک روسیه

همچنین بخوانید:  ایران با رد درخواست ترکیه پشت روسیه را خالی نکرد

 سیستم موشکی Khrizantema-S شامل موشک های ۹M123 و ۹M123F می باشد که هدایت شونده,ضد تانک و مافوق صوت با برد بین ۴۰۰M و ۶،۰۰۰m و ارتفاع از ۳km از سطح دریا است و این موشک ها  ۲۳۰۰ سانتی متر طول دارد و وزنی معادل ۶۲kg را دارا می باشد.

۹K123 Khrizantema-S ATGW در یک وسیله نقلیه مدل ۹P157 که خودروی رزمی پیاده نظام (IFV) است نصب شده و ظرفیت این خودروی رزمی دو خدمه است و با یک سیستم کنترل راداری (RCS) و سیستم های کنترل نوری و لیزر یکپارچه شده است.

 

[ad_2]

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false