×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

false
true
false


امیر اسماعیلی: هر متجاوزی را منهدم می کنیم

امیر اسماعیلی: هر متجاوزی را منهدم می کنیم 

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، امیر فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیا ارتش با حضور در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در جمع خبرنگاران در سخنانی گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال نماد رزمایش اجتماعی است، یعنی اینکه آن کشورهایی که حقوق بشر را فریاد می‌زنند و حق شهروندی را زیر پا می‌گذارند، امروز می‌بینیم که حق شهروندی در جمهوری اسلامی ایران به حقوق شهروندی تبدیل شده است.

وی افزود: حقوق شهروندی مردم ایران در قالب یک نماد اجتماعی امروز خودش را در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان داده است. به طوری که سازمان ملل و مردم دنیا باید ببینند که مردم جمهوری اسلامی ایران حقوق شهروندی خودشان را اینگونه به نمایش می‌گذارند.

امیر اسماعیلی همچنین راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال رزمایش سیاسی ملت ایران دانست و تاکید کرد: گزینه‌هایی که آنها به ظاهر برای ما روی میز می‌گذارند و در مذاکرات به فرمایشات حضرت آقا غیرمنطقی جلو می‌آیند نشان می‌دهد آنها دچار نوعی سردرگمی شده‌اند. 

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران تمام محورهایش در مذاکرات مشخص و مبرهن است و منطقی وارد شده است. به طوری که رهبر انقلاب نیز فرمودند ما با مذاکره منطقی موافقیم و با توافق متقابل نیز موافقیم، همواره تاریخ نشان داده که ملت ایران یک ملت استکبارستیز است، بنابراین زیر بار زور هم نمی‌رود. 

فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیا تصریح کرد: یوم‌الله ۲۲ بهمن می‌تواند رزمایشات فرهنگی، سیاسی و اجتماعی را به جهانیان و با ادله کامل نشان دهد.

ی همچنین در پاسخ به این سوال که به نظر شما رسیدن به توافق خوب در مذاکرات هسته‌ای چه نوع توافقی است، گفت: توافق خوب توافقی است که دو طرف حرف یکدیگر را خوب متوجه شوند که البته طرف ایرانی در این مذاکرات هم خوب متوجه می‌شود و هم خوب تفهیم می‌کند. 

فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیا ارتش اضافه کرد: نکته دوم در مذاکرات هسته ای این است که باید طرف غربی بپذیرد و نباید زورگویی کند و سلطه‌گرایی داشته باشد زیرا در این ۳۶ سال باید فهمیده باشند که ما برای استکبارستیزی خون داده‌ایم بلکه حرف نزده‌ایم.

وی با تاکید بر اینکه گزینه روی میز ما برای استکبارستیزی شهدا و جانبازان هستند، تصریح کرد: این جمعیتی که امروز در راهپیمایی حضور یافته و از نوجوانان و جوانان زیر ۱۰ سال تا میانسالان و همه اقشار در آن هستند و در این رزمایش عظیم می‌بینیم، این نماد اقتدار و مظهر جمهوری اسلامی ایران در تمام دنیا است. 

اسماعیلی در پاسخ به این سوال که حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن چه پیامی برای دشمنان دارد، گفت: این حضور به عقیده بنده یک دستاورد معنوی بسیار بالایی برای کشور دارد، البته این راهپیمایی هزینه و خسارات مادی بالایی نیز برای آنها به دنبال دارد.

فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیا ارتش با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن توپ و تانک، موشک و سلاح نیز نیست که آنها بخواهند با آنها مقابله کنند و ضد آن را بیاورند، افزود: حضور مردم یک حضور میلیونی است که باید برای تک‌تک آنها سلاح روی میز داشته باشد که الحمدلله همه گزینه‌های آنها زیر میز است.

وی تصریح کرد: آنچه که فهم و ادراک ما جواب می‌دهد این است که در مذاکرات سیاسی پشت پرده و زوایای پنهان بر روی میز و زیر میز وجود ندارد و اگر قرار است واقعا تفاهم و همدلی باشد و نیز مذاکره با طرفین نیز باشد، جمهوری اسلامی ایران شب‌ها در مذاکرات حضور یافته و نظراتش را بیان کرده و گفته است که چه چیزهایی را می‌پذیریم و چه چیزهایی را نمی‌پذیریم.

فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیا ارتش تاکید کرد: امروز می‌بینیم که از روز اولی که مذاکره شروع شد تا امروز، همواره ۱+۵ حرف‌هایشان نیز با خودشان هم یکی نبوده و حرف‌های متناقضی زده‌اند. 

وی با بیان اینکه مقامات آمریکایی اعم از رئیس‌جمهور، مجلس سنا و یا وزرای این کشور حرف‌های متناقضی در مذاکرات هسته‌ای با جمهوری اسلامی ایران زده‌اند، خاطرنشان کرد: منظور حضرت آقا از اینکه مذاکرات یک مرحله‌ای باشد، این است که همه حرف‌ها در یک جا گفته شده و زمان و نفوذ و یا نفاقی وجود نداشته باشد و هرچه هست باید روی میز باشد. 

وی  در پاسخ به این سوال که آیا فکر نمی‌کنید امروز توپ در زمین آمریکایی‌ها است، تاکید کرد: اصلا ما صحبتی از توپ نکردیم. دولتمردان عزیز ما حرف‌هایی را با هوشمندی و رعایت فصل‌الخطاب بودن سخنان حضرت آقا و با نگاه به مردم عزیز حرف‌هایی زده‌اند که اگر آنها عاقل و هوشیار باشند اینها را خواهند پذیرفت و می‌بینند که اقتدار آنها در پذیرش جمهوری اسلامی ایران است.

فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیا ارتش همچنین به رصد پدافند هوایی برای ۳۶۰۰ نقطه پدافند هوایی اشاره کرد و گفت: به لطف خدا ۳۶۰۰ نقطه پدافند هوایی روز به روز در حال گسترش است که مردم نیز از آن حمایت می‌کنند و مطمئن باشید که هر هواپیمای با سرنشینی که بخواهد دزدکی وارد کشور شود با فضاحت یا می‌نشانیم یا آن را منهدم می‌کنیم.

 

حتما بخوانید:  حفاظت ایران از راهپیمایان اربعین با سامانه‌های موشکی

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false